Pexi Malovací ubrusy 3 ks - Mořská zvířátka

Neohodnoceno
Značka: PEXI
Malovací ubrus je obrovské tvořivé plátno s délkou 360 cm nachystané pro malé umělce od 3 let. Díky speciálnímu materiálu ButtenFilm, využijete na malování fixy, pastelky, vodovky, tempery nebo voskovky. Nespočet hodin malování můžete mít v několika krásných variantách. Ubrus je možno ponechat v celku nebo rozdělit na tři kusy. Celková délka ubrusu je 360 cm a šířka 110 cm. Ubrus snadno rozdělíte, díky perforaci, na 3 kusy o rozměrech 110 cm x 120 cm. Na ubrusech se tak může najednou "vyřádit" více dětí najednou.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PA0014
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Pexi Malovací ubrusy 3 ks - Mořská zvířátka
Neohodnoceno
Značka: PEXI

Ubrus je vyroben výhradně z netoxických materiálů, které jsou 100% recyklovatelné. Speciální technologie ButtenFilm zajistí, že ubrus se chová jako papír, ale můžete jej setřít vlhkým hadrem a znovu použít.

Co je ButtenFilm?

ButtenFIlm je unikátní polymerový materiál, také známý jako "polyetylénový papír". Tento materiál vypadá jako pergamenový papír nebo jako papír na pečení, ale je odolný proti vodě i oleji. Můžete na něj malovat propiskou nebo fixkami, stejně jako pastelkami, lihovými fixy nebo dokonce vodovkami a temperami (to je u běžného PE materiálu téměř nemožné). Navíc je ButtenFilm netoxický a šetrný k přírodě. Slovo "Bütten" znamená v německém jazyce "ručně vyrobený papír".

Proč si vybrat PEXI Malovací ubrus?

Při vybarvování ubrusu si děti vybíraji jednotlivé obrazce, fixují si do paměti tvary, učí se jak namalovat jednotlivé objekty nebo postavičky. Vybarvování povzbuzuje děti k tvořivosti. Pomáhá dětem využívat svou představivost, učí je soustředění ä zlepšuje udržení pozornosti. Ubrusy nepouštějí barvu a můžete barvit barvami, pastelkami, nabo lihovými fixy. Díky dvěma perforacím ubrus snadno rukou rozdělíte na 3 stejné ubrusy nebo ho nechte vcelku - zálží na vás, kolik máte dětí :-). Vybarvený ubrus směle použijte k čemu je určený - tedy na stůl, ale největší parádu a radost udělá zajisté na stolech pro dětskou párty!

Pro koho je PEXI Malovací ubrus?

Jaký věk je nejlepší pro začátek vybarvování? Psychologové doporučují věk mezi druhým a třetím rokem. Pamtujeme si to sami - jako malí jsme všichni měli nějaké omalovánky a užívali jsme si vybarvování. Ať už chcete aby se vaše dítě zlepšovalo v jemné motorice a přesnosti, nebo chcete nechat děti volně tvořit a užívat si skvělou zábavu, našli jste přesně to pravé.

 

Balení obsahuje: 3 ks ubrusů se vzory na vybravení o rozměrech 110x120 cm (spojených perforací po 120 cm) s celkovou délkou 360 cm.

Pastelky nejsou součástí balení

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kočka - Dřevěná 3D omalovánka Kód: WB_3740
Žirafa - Dřevěná 3D omalovánka Kód: WB_3777
Quercetti 05213 Magneta 123 Kód: 3-05213
Loď - Dřevěná 3D omalovánka Kód: WB_4491
MALOVACÍ UBRUS DINOSAUŘI
449 Kč
Kód: PA0016
MALOVACÍ UBRUS PRINCEZNY
MALOVACÍ UBRUS PRINCEZNY
Momentálně nedostupné
449 Kč
Kód: PA0018
MALOVACÍ UBRUSY AUTA
MALOVACÍ UBRUSY AUTA
Skladem (1 ks)
449 Kč
Kód: PA0017
Pes - Dřevěná 3D omalovánka Kód: WB_3778