HUBELINO Puzzle-Zvířata v pralese

Neohodnoceno
Značka: HUBELINO
Hubelino puzzle kombinuje dvě oblíbené aktivity dětí: hru s kostkami a barevné obrázky puzzle. Kostky jsou dětem známé a usnadňují umístění a přicvaknutí dílků skládačky, základová deska navíc poskytuje potřebnou stabilitu a slouží také jako podložka.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 410177
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
HUBELINO Puzzle-Zvířata v pralese
Neohodnoceno
Značka: HUBELINO
HUBELINO Puzzle-Zvířata v pralese
V katalogu
Hubelino puzzle kombinují dvě oblíbené aktivity dětí: kreativní hru s kostkami a barevné obrázky puzzle. Kostky jsou dětem známé a usnadňují umístění a přicvaknutí dílků skládačky, základová deska navíc poskytuje potřebnou stabilitu a slouží také jako skvělá podložka při cestování nebo úklidu. Velké a vysoce kvalitní potištěné kostky jsou ideální pro ruce malých začátečníků.

Puzzle hravě podporují vizuální vnímání dětí, krátkodobou paměť a logické myšlení. Motivy odpovídající věku také zlepšují koordinaci očí a rukou a motoriku. Dokončení skládačky podporuje sebevědomí a prostřednictvím soustředěné, vytrvalé činnosti je posílena frustrační tolerance a soustředěná práce.
Všechny dílky Hubelino jsou kompatibilní s kostkami ostatních značek. Stejně jako všechny produkty Hubelino se skládačky vyrábějí v Německu podle nejvyšších standardů kvality a testují je nezávislé instituty. Sada obsahuje 35 barevných kostek a 1 základní desku. Vhodné pro děti od 4 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové
Hmotnost: 0.485 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Magické puzzle, 400 ks
V katalogu
Kód: BIN1909
Tangram, 56 ks
V katalogu
729 Kč
Kód: BIN1940
HUBELINO Puzzle-Vodní svět
V katalogu
Kód: 410160
HUBELINO Puzzle-Na staveništi
V katalogu
549 Kč
Kód: 410207