HUBELINO Puzzle-Život na farmě

Neohodnoceno
Značka: HUBELINO
Hubelino puzzle kombinuje dvě oblíbené aktivity dětí: hru s kostkami a barevné obrázky puzzle. Kostky jsou dětem známé a usnadňují umístění a přicvaknutí dílků skládačky, základová deska navíc poskytuje potřebnou stabilitu a slouží také jako podložka.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 410184
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
HUBELINO Puzzle-Život na farmě
Neohodnoceno
Značka: HUBELINO
HUBELINO Puzzle-Život na farmě
V katalogu
Hubelino puzzle kombinují dvě oblíbené aktivity dětí: kreativní hru s kostkami a barevné obrázky puzzle. Kostky jsou dětem známé a usnadňují umístění a přicvaknutí dílků skládačky, základová deska navíc poskytuje potřebnou stabilitu a slouží také jako skvělá podložka při cestování nebo úklidu. Velké a vysoce kvalitní potištěné kostky jsou ideální pro ruce malých začátečníků.

Puzzle hravě podporují vizuální vnímání dětí, krátkodobou paměť a logické myšlení. Motivy odpovídající věku také zlepšují koordinaci očí a rukou a motoriku. Dokončení skládačky podporuje sebevědomí a prostřednictvím soustředěné, vytrvalé činnosti je posílena frustrační tolerance a soustředěná práce.
Všechny dílky Hubelino jsou kompatibilní s kostkami ostatních značek. Stejně jako všechny produkty Hubelino se skládačky vyrábějí v Německu podle nejvyšších standardů kvality a testují je nezávislé instituty. Sada obsahuje 35 barevných kostek a 1 základní desku. Vhodné pro děti od 4 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové
Hmotnost: 0.485 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

RePlastic Base Ten - stovky Kód: 039588.K00
Stavebnice "Kaktus", 120 ks
Stavebnice "Kaktus", 120 ks
Momentálně nedostupné
729 Kč
Kód: BIN3324
RePlastic Zlomky - kruh Kód: 120122.000
Quercetti 04172 Saxoflute Super Kód: 3-04172
Quercetti 02334 Georello Farm Kód: 3-02334