Dřevěný domeček Janička

Neohodnoceno
Značka: Bino
Dřevěný domeček pro panenky. Třípatrový, barevný robustní a odolný domeček se 16 ks příslušenství. S plně vybavenými pokoji jako je kuchyň, obývací pokoj, koupelna a ložnice, včetně podlahového schodiště, balkonu a výtahu. Obsáhlé vybavení podporuje nové herní nápady, hraní rolí a vytváření představy jak vést vlastní domácnost. Do hry na velkou rodinu lze zapojit sourozence nebo kamarády a naučit se tak vše sdílet společně. Sociální dovednosti se tak rozvíjejí už i u těch nejmenších. Fantazii se zde meze nekladou! Vhodné pro děti od 36 měsíců. Upozornění: Použití dětmi do 3 let pouze pod dohledem dospělé osoby. Výška podlaží cca 28 cm. Hlavní vlastnosti: Robustní a odolný domeček Podporuje herní nápady
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 83558
4 499 Kč 3 718,18 Kč bez DPH
Dřevěný domeček Janička
Neohodnoceno
Značka: Bino

Dřevěný domeček pro panenky. Třípatrový, barevný robustní a odolný domeček se 16 ks příslušenství. S plně vybavenými pokoji jako je kuchyň, obývací pokoj, koupelna a ložnice, včetně podlahového schodiště, balkonu a výtahu. Obsáhlé vybavení podporuje nové herní nápady, hraní rolí a vytváření představy jak vést vlastní domácnost. Do hry na velkou rodinu lze zapojit sourozence nebo kamarády a naučit se tak vše sdílet společně. Sociální dovednosti se tak rozvíjejí už i u těch nejmenších. Fantazii se zde meze nekladou!

 

Vhodné pro děti od 36 měsíců. Upozornění: Použití dětmi do 3 let pouze pod dohledem dospělé osoby. Výška podlaží cca 28 cm.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Robustní a odolný domeček
  • Podporuje herní nápady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Small Foot Králičí škola
V katalogu
799 Kč
Kód: LE11315
Domeček pro panenky, třípatrový
V katalogu
5 559 Kč
Kód: BIN83557
Domeček pro panenky
V katalogu
2 999 Kč
Kód: BIN83556
Domeček s nábytkem 17ks
V katalogu
4 799 Kč
Kód: BIN83554