ART FANTASY

Neohodnoceno
Značka: Genii Creation
Vlajková loď značky Genii Creation. Obří luxusní dárkové balení s bohatým barevným zdobením. Obsahuje celkem: 130 velkých dřevěných dílků s 810 magnetickými terčíky. Stavebnice kombinuje pestrou tvarovou rozmanitost se zajímavým výtvarným pojetím. Barvy a použité vzory volně parafrázují styly dvou význačných malířů přelomu 19. a 20. století - Gustava Klimta a Henriho Matisse. Dle vlastní fantazie mohou děti i dospělí stavět pohádkové paláce stejně tak jako schematické modely předmětů ze současnosti. K oživění scenérií lze využít 2 dětských figurek, veselého vláčku, stromu či pejska. Velmi oblíbená stavebnice v mateřských školách a rodinách s dětmi se zjevným výtvarným nadáním. K této stavebnici je nově nabízen i rozšiřující modul ART Fantasy SP (Special kit).
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: AF10130
6 750 Kč 5 578,51 Kč bez DPH
ART FANTASY
Neohodnoceno
Značka: Genii Creation
Vlajková loď značky Genii Creation. Obří luxusní dárkové balení s bohatým barevným zdobením. Obsahuje celkem: 130 velkých dřevěných dílků s 810 magnetickými terčíky
Stavebnice kombinuje pestrou tvarovou rozmanitost se zajímavým výtvarným pojetím. Barvy a použité vzory volně parafrázují styly dvou význačných malířů přelomu 19. a 20. století - Gustava Klimta a Henriho Matisse. Dle vlastní fantazie mohou děti i dospělí stavět pohádkové paláce stejně tak jako schematické modely předmětů ze současnosti. K oživění scenérií lze využít 2 dětských figurek, veselého vláčku, stromu či pejska. Velmi oblíbená stavebnice v mateřských školách a rodinách s dětmi se zjevným výtvarným nadáním. K této stavebnici je nově nabízen i rozšiřující modul ART Fantasy SP (Special kit).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty